Comissions de Semestre Quart curs Biologia Facultat de Ciències

Ir a contenido Ir a Estudios, Gobernanza y organización
Logo UA
Realizar búsqueda
Menú
Centres
Logo Facultat de Ciències   Facultat de Ciències
Facultat de Ciències

Comissions de Semestre Quart curs Biologia

  • Primer Semestre (ST7)
  • COORDINADOR GRAU BIOLOGIA :   Juan E. Martínez-Pinna López
  • COORDINADOR DE SEMESTRE : José Luis Girela López
  • PROFESSORAT ASSIGNATURES PRIMER SEMESTRE :

 

  • PRÀCTIQUES EXTERNES : Juan E. Martínez-Pinna López
  • CULTIUS CEL·LULARS I ENGINYERIA TISSULAR : José Luis Girela López
  • BIOLOGIA DE LA CONSERVACIÓ : Manuel B. Crespo Villalba
  • BIOGEOGRAFIA : Estefanía Micó Balaguer
  • AVALUACIÓ ECOLÒGICA DEL TERRITORI: Antonio Pastor López
  • INMUNOPATOLOGÍA APL. I INMUNOPATOLOGÍA : J. M. Sempere Ortells
  • BIOTECNOLOGIA ENZIMÀTICA I ENGINYERIA METABÒLICA: Roque Bru Martínez
  • FISIOLOGIA HUMANA : Juan Enrique Martínez-Pinna López
  • FUND. DE BIOTECNOLOGIA MOLECULAR I MICROBIANA : Mª José Pérez Bonete
  • BIOLOGIA MARINA : Just T. Bayle Sempere
  • RELACIÓ SÒL PLANTA : Margarita Juárez Sanz
  • GENÈTICA APLICADA : José Luis Soto Martínez
  • GESTIÓN Y RESTAURACIÓN DE ECOSISTEMAS: Jordi Cortina i Segarra
  • DELEGATS I DELEGADES :

 

  • ITINERARI 1 : Gerard Martínez Devesa
  • ITINERARI 2 : Belen Wijnants Valero

 

  • Segon Semestre (ST8)
  • COORDINADOR GRAU BIOLOGIA  :   Juan E. Martínez-Pinna López
  • COORDINADOR DE SEMESTRE : Carles Martín Cantarino
  • PROFESSORAT ASSIGNATURES SEGON SEMESTRE :

 

  • PRÀCTIQUES EXTERNES : Juan E. Martínez-Pinna López
  • TREBALL FI DE GRAU : Juan E. Martínez-Pinna López
  • PROJECTES EN BIOLOGIA : Carles Martín Cantarino
  • MICROBIOLOGIA APLICADA : Isabel Fernandez Boam
  • BIOLOGIA DEL DESENVOLUPAMENT : Mª José Gómez Torres
  • EDAFOLOGIA : Margarita Juárez Sanz
  • ECOFISIOLOGÍA VEGETAL : Idoia Garmendia López

 

 

 

 

 

 

  • DELEGATS I DELEGADES :

 

  • ITINERARI 1 : Gerard Martínez Devesa
  • ITINERARI 2 : Belen Wijnants Valero