Comissions de Semestre Primer curs Ciències del Mar Facultat de Ciències

Ir a contenido Ir a Estudios, Gobernanza y organización
Logo UA
Realizar búsqueda
Menú
Centres
Logo Facultat de Ciències   Facultat de Ciències
Facultat de Ciències

Comissions de Semestre Primer curs Ciències del Mar

La Comissió de Semestre de primer curs del Grau en Ciències del Mar i primer curs del Grau en Biologia és comuna a ambdues titulacions.

  • Primer Semestre (ST1)
  • COORDINADOR GRAU EN CIÈNCIES DEL MAR : Carlos Valle Pérez
  • SECRETÀRIA COORDINACIÓ CC: DEL MAR : Yoana Del Pilar Ruso
  • COORDINADOR GRAU EN BIOLOGIA : Juan E. Martínez-Pinna López
  • SECRETÀRIA COORDINACIÓ BIOLOGIA : Julia Esclapez Espliego
  • COORDINADOR DE SEMESTRE : Cristian Diego Dentón Zanello
  • PROFESSORAT ASSIGNATURES PRIMER SEMESTRE :

 

  • QUÍMICA : José Carlos González Gómez (Bio) i Isidoro Barba Merino (CC del Mar)
  • FÍSICA : Cristian Diego Dentón Zanello
  • BIOLOGIA : Mario Martínez Azorín (Bio)
  • FONAMENTS DE BIOLOGIA : Federico López Moya (CC. del Mar)
  • GEOLOGIA : Jaime Cuevas González (Bio) i Manuel Martín Martín (CC. del Mar)
  • FONAMENTS MATEMÀTICS : Salvador Segura Gomis (Bio) i Rubén I. Mullor Ibáñez (CC. del Mar)
  • DELEGATS I DELEGADES:

 

  • CIÈNCIES DEL MAR : Adrián Bosquet Navarro
  • BIOLOGIA :
  • GRUP 1: Ana Benza Panera
  • GRUP 2: Carlos López Sempere
  • GRUP 3 (ARA): Álvaro Seijo García
  • VOCALS DE TITULACIÓ:

 

  • CIÈNCIES DEL MAR: Arturo De Miguel Grané
  • BIOLOGIA : Ana Gómez Moreno

 

  • Segon Semestre (ST2)
  • COORDINADOR GRAU EN CIÈNCIES DEL MAR : Carlos Valle Pérez INACIÓN CC. DEL MAR : Aitor S. fORForcadaForcadaEspliego

  • SECRETRI COORDINACIÓ CC. DEL MAR : Yoana Del Pilar Ruso
  • COORDINADOR GRAU EN BIOLOGIA : Juan E. Martínez-Pinna López
  • SECRETÀRIA COORDINACIÓ BIOLOGIA : Julia Esclapez Espliego
  • COORDINADOR DE SEMESTRE : Yoana Del Pilar Ruso
  • PROFESSORAT ASSIGNATURES SEGON SEMESTRE :

 

  • ESTADÍSTICA : José Vicente Guardiola Bartolomé i Yoana Del Pilar Ruso
  • GENÈTICA : Raquel Cantos Coll
  • BIOLOGIA CEL·LULAR : Magdalena García Irles
  • BIOQUÍMICA I : Mónica Lourdes Camacho Carrasco
  • BIOQUÍMICA : Julia Esclaplez Espliego
  • INICIACIÓ CIÈNCIES DEL MAR : J. Francisca Giménez Casalduero
  • INICIACIÓ A LA INVESTIGACIÓ : Andreu Bonet Jornet

 

  • DELEGATS I DELEGADES:

 

  • CIÈNCIES DEL MAR : Adrián Bosquet Navarro
  • BIOLOGIA :
  • GRUP 1: Ana Benza Panera
  • GRUP 2: Carlos López Sempere
  • GRUP 3 (ARA): Álvaro Seijo García

 

  • VOCALS DE TITULACIÓ:

 

  • CIÈNCIES DEL MAR: Arturo De Miguel Grané
  • BIOLOGIA : Ana Gómez Moreno