Comissions de Semestre Primer curs Biologia Facultat de Ciències

Ir a contenido Ir a Estudios, Gobernanza y organización
Logo UA
Realizar búsqueda
Menú
Centres
Logo Facultat de Ciències   Facultat de Ciències
Facultat de Ciències

Comissions de Semestre Primer curs Biologia

La Comissió de Semestre de primer curs del Grau en Biologia i primer curs del Grau en Ciències del Mar és comú a ambdues titulacions.

  • Primer Semestre (ST1)
  • COORDINADOR GRAU EN BIOLOGIA : Juan E. Martínez-Pinna López
  • SECRETÀRIA COORDINACIÓ BIOLOGIA : Julia Esclapez Espliego
  • COORDINADOR GRAU EN CIÈNCIES DEL MAR : Carlos Valle Pérez
  • SECRETARI COORDINACIÓ CC. DEL MAR : Yoana Del Pilar Ruso
  • COORDINADOR DE SEMESTRE : Cristian Diego Dentón Zanello
  • PROFESSORAT ASSIGNATURES PRIMER SEMESTRE :

 

  • QUÍMICA : José Carlos González Gómez (Bio) i Isidoro Barba Merino (CC del Mar)
  • FÍSICA : Cristian Diego Dentón Zanello
  • BIOLOGIA : Mario Martínez Azorín (Bio)
  • FONAMENTS DE BIOLOGIA : Federico López Moya (CC. del Mar)
  • GEOLOGIA : Jaime Cuevas González (Bio) i Manuel Martín Martín (CC. del Mar)
  • FONAMENTS MATEMÀTICS : Salvador Segura Gomis (Bio) i Rubén I. Mullor Ibáñez (CC. del Mar)
  • DELEGATS I DELEGADES:

 

  • BIOLOGIA :
  • Grupo 1: Ana Benza Panera
  • Grupo 2: Carlos López Sempere
  • Grupo 3 (ARA): Álvaro Seijo García

 

  • CIÈNCIES DEL MAR : Carolina Otero Soria
  • VOCALS DE TITULACIÓ:

 

  • BIOLOGIA : Ana Gómez Moreno
  • CIÈNCIES DEL MAR : Pablo González Muñoz

 

  • Segon Semestre (ST2)
  • COORDINADOR GRAU EN BIOLOGIA : Juan E. Martínez-Pinna López
  • SECRETÀRIA COORDINACIÓ BIOLOGIA : Julia Esclapez Espliego
  • COORDINADOR GRAU EN CIÈNCIES DEL MAR : Carlos Valle Pérez
  • SECRETARI COORDINACIÓ CC. DEL MAR : Yoana Del Pilar Ruso
  • COORDINADOR DE SEMESTRE: Yoana Del Pilar Ruso
  • PROFESSORAT ASSIGNATURES IMPARTIDES SEGON SEMESTRE :

 

  • ESTADÍSTICA : José Vicente Guardiola Bartolomé  i Yoana Del Pilar Ruso
  • GENÈTICA : Raquel Cantos Coll
  • BIOLOGIA CEL·LULAR : Magdalena García Irles
  • BIOQUÍMICA I : Mónica Lourdes Camacho Carrasco (Bio)
  • BIOQUÍMICA : Julia Esclapez Espliego (CC. del Mar)
  • INICIACIÓ CIÈNCIES DEL MAR : Francisca Giménez Casalduero (CC. del Mar)
  • INICIACIÓ A LA INVESTIGACIÓ :  Andreu Bonet Jornet (Bio)

 

  • DELEGATS I DELEGADES:

 

  • BIOLOGIA :
  • Grupo 1: Ana Benza Panera
  • Grupo 2: Carlos López Sempere
  • Grupo 3 (ARA): Álvaro Seijo García

 

  • CIÈNCIES DEL MAR : Carolina Otero Soria
  • VOCALS DE TITULACIÓ:

 

  • BIOLOGIA : Ana Gómez Moreno
  • CIÈNCIES DEL MAR : Pablo González Muñoz