Borsa TUTORES I TUTORS FACULTAT DE CIÈNCIES Oficina de Pràctiques en Empresa, Mobilitat i Inserció Laboral

Ir a contenido Ir a Estudios, Gobernanza y organización
Logo UA
Realizar búsqueda
Menú
Centres
Logo Oficina de Pràctiques en Empresa, Mobilitat i Inserció Laboral   Oficina de Pràctiques en Empresa, Mobilitat i Inserció Laboral
Oficina de Pràctiques en Empresa, Mobilitat i Inserció Laboral

Borsa TUTORES I TUTORS FACULTAT DE CIÈNCIES

BORSA DE TUTORES I TUTORS ACADÈMICS DE PRÀCTIQUES EXTERNES CURS 2018-19 I 2019-20

CURS/O NOM/NOMBRE DEPARTAMENT/O ÀREA/ÁREA
1819 BONETE PÉREZ MARÍA JOSÉ AGROQUÍMICA I BIOQUÍMICA BIOQUÍMICA I BIO MOLECULAR
1819 BRU MARTÍNEZ ROQUE AGROQUÍMICA I BIOQUÍMICA BIOQUÍMICA I BIO MOLECULAR
1819 CERDÁN SALA MARÍA DEL MAR AGROQUÍMICA I BIOQUÍMICA EDAFOLOGÍA I QUÍMICA  AGRÍCOLA
1819 ESCLAPEZ ESPLIEGO JULIA MARÍA AGROQUÍMICA I BIOQUÍMICA BIOQUÍMICA I BIO MOLECULAR
1819 MARTÍNEZ ESPINOSA ROSA MARÍA AGROQUÍMICA I BIOQUÍMICA BIOQUÍMICA I BIO MOLECULAR
1819 PIRE GALIANA CARMEN LUCÍA AGROQUÍMICA I BIOQUÍMICA BIOQUÍMICA I BIO MOLECULAR
1819 SÁNCHEZ SÁNCHEZ ANTONIO AGROQUÍMICA I BIOQUÍMICA EDAFOLOGIA I QUÍMICA  AGRÍCOLA
1819  CASTILLEJO CASTILLO ADELA BIOTECNOLOGIA  BIOLOGIA CELULAR
1819 GARCÍA IRLES MAGDALENA BIOTECNOLOGIA  BIOLOGIA CELULAR
1819 GIRELA LÓPEZ JOSÉ LUIS BIOTECNOLOGIA  BIOLOGIA CELULAR
1819 GÓMEZ TORRES MARÍA JOSÉ BIOTECNOLOGIA  BIOLOGIA CELULAR
1819 PEIRÓ CABRERA GLORIA BIOTECNOLOGIA INMUNOLOGIA
1819 ROMERO RAMETA ALEJANDRO BIOTECNOLOGIA  BIOLOGIA CELULAR
1819 SEMPERE ORTELLS JOSÉ MIGUEL BIOTECNOLOGIA INMUNOLOGIA
1819  ALONSO VARGAS Mª ÁNGELES  CARN  BOTÀNICA
1819 BORDERA SANJUÁN SANTIAGO  CARN ZOOLOGIA
1819 GALANTE PATIÑO EDUARDO  CARN ZOOLOGIA
1819 MARCOS GARCÍA MARÍA DE LOS ÁNGELES  CARN ZOOLOGIA
1819 MARTÍNEZ SÁNCHEZ ANA ISABEL  CARN ZOOLOGIA
1819 MICÓ BALAGUER ESTEFANÍA  CARN ZOOLOGIA
1819 PÉREZ BAÑÓN CELESTE  CARN ZOOLOGIA
1819 URIOS MOLINER VICENTE  CARN ZOOLOGIA
1819 DEL PILAR RUSO YOANA CMBA ESTADÍSTICA I INVESTIGACIÓ OPERATIVA
1920 FERNÁNDEZ GONZÁLEZ VICTORIA CMBA ZOOLOGIA
1819 FERNÁNDEZ TORQUEMADA YOLANDA CMBA ZOOLOGIA
1819 FORCADA ALMARCHA AITOR CMBA ESTADÍSTICA I INVESTIGACIÓ OPERATIVA
1819 GIMÉNEZ CASALDUERO FRANCISCA CMBA ZOOLOGIA
1819 RAMOS ESPLÁ ALFONSO CMBA ZOOLOGIA
1819 SÁNCHEZ JEREZ PABLO CMBA ZOOLOGIA
1819 SÁNCHEZ LIZASO JOSÉ LUIS CMBA ZOOLOGIA
1819 TOLEDO GUEDES KILIAN CMBA ZOOLOGIA
1819 VALLE PÉREZ CARLOS CMBA ZOOLOGIA
1819 ANDREU RODES JOSÉ MIGUEL CTMA GEODINÀMICA EXTERNA
1819 BENAVENTE GARCÍA DAVID CTMA PETROLOGIA I GEOQUÍMICA
1819 CAÑAVERAS JIMÉNEZ JUAN CARLOS CTMA PETROLOGIA I GEOQUÍMICA
1819 CORBÍ SEVILA HUGO CTMA ESTRATIGRAFIA
1819 DELGADO MARCHAL JOSÉ CTMA GEODINÀMICA EXTERNA
1819 FIERRO BANDERA IGNACIO CTMA ESTRATIGRAFIA
1819 GARMENDIA LÓPEZ IDOIA CTMA FISIOLOGIA VEGETAL
1819 MARTÍN ROJAS IVÁN CTMA GEODINÀMICA INTERNA
1819 RODRÍGUEZ HERNÁNDEZ MARÍA CARMEN CTMA FISIOLOGIA VEGETAL
1819  BONET JORNET ANDREU ECOLOGIA  ECOLOGIA
1819  BORDEHORE FONTANET CÉSAR ECOLOGIA  ECOLOGIA
1819  CORTINA I SEGARRA JORDI ECOLOGIA  ECOLOGIA
1819  GALLEGO CAMBRONERO DIEGO ECOLOGIA  ECOLOGIA
1819  LÓPEZ IBORRA GERMÁN ECOLOGIA  ECOLOGIA
1819  RICARTE SABATER ANTONIO RAMÓN ECOLOGIA ECOLOGIA
1819  SANZ LÁZARO CARLOS ECOLOGIA  ECOLOGIA
1819  VILAGROSA CARMONA ALBERTO ECOLOGIA  ECOLOGIA
1819 ANDREU LÓPEZ MARIANO FGM MICROBIOLOGIA
1819 BARBERÁ JUAN VÍCTOR MANUEL FGM GENÈTICA
1819 CANTOS COLL RAQUEL FGM GENÈTICA
1819 FERNÁNDEZ BOÁN ISABEL FGM MICROBIOLOGIA
1819 GARCÍA MARTÍNEZ JESÚS FGM MICROBIOLOGIA
1819 MALDONADO CARO RAFAEL FGM GENÈTICA
1819 MARTÍNEZ MOJICA FRANCISCO JUAN FGM MICROBIOLOGIA
1819 MARTÍNEZ-PINNA LÓPEZ JUAN ENRIQUE FGM FISIOLOGIA
1819 PÉREZ RODRÍGUEZ ROCÍO FGM FISIOLOGIA
1819 SANTOS SÁNCHEZ FERNANDO FGM MICROBIOLOGIA
1819 SORIA SORIA ELENA FGM MICROBIOLOGIA
1819 SORIANO ÚBEDA SERGI FGM FISIOLOGIA
1819 MOLINA VILA MARÍA DOLORES MATEMÀTIQUES ESTADÍSTICA I INVESTIGACIÓ OPERATIVA
1819 NUEDA ROLDÁN MARÍA JOSÉ MATEMÀTIQUES ESTADÍSTICA I INVESTIGACIÓ OPERATIVA
1819 BELTRÁN SANAHUJA ANA QUÍMICA ANALÍTICA NUTRICIÓ I BROMATOLOGIA
1819 CANALS HERNÁNDEZ ANTONIO QUÍMICA ANALÍTICA

QUÍMICA ANALÍTICA

1819 GRINDLAY LLEDÓ GUILLERMO QUÍMICA ANALÍTICA QUÍMICA ANALÍTICA
1819 HIDALGO NÚÑEZ MONTSERRAT QUÍMICA ANALÍTICA QUÍMICA ANALÍTICA
1920 RAMOS SANTONJA MARINA QUÍMICA ANALÍTICA QUÍMICA ANALÍTICA
1819 SÁNCHEZ ROMERO RAQUEL QUÍMICA ANALÍTICA QUÍMICA ANALÍTICA
1819 TODOLÍ TORRÓ JOSÉ LUIS QUÍMICA ANALÍTICA QUÍMICA ANALÍTICA
1819 VALDÉS GARCÍA ARANTZAZU QUÍMICA ANALÍTICA NUTRICIÓ I BROMATOLOGIA
1819 VIDAL MARTÍNEZ LORENA QUÍMICA ANALÍTICA NUTRICIÓ I BROMATOLOGIA
1819 BONETE FERRÁNDEZ PEDRO LUIS QUÍMICA FÍSICA QUÍMICA FÍSICA
1819 MONTILLA JIMÉNEZ FRANCISCO QUÍMICA FÍSICA QUÍMICA FÍSICA
1819 MORALLÓN NÚÑEZ EMILIA QUÍMICA FÍSICA QUÍMICA FÍSICA
1819 CAZORLA AMORÓS DIEGO QUÍMICA INORGÀNICA INORGÀNICA
1819 ILLÁN GÓMEZ MARÍA JOSÉ QUÍMICA INORGÀNICA INORGÀNICA
1819 LILLO RÓDENAS Mª ÁNGELES QUÍMICA INORGÀNICA INORGÀNICA
1819 MARTÍNEZ ESCANDELL MANUEL QUÍMICA INORGÀNICA INORGÀNICA
1819 MOLINA JORDÁ JOSÉ MIGUEL QUÍMICA INORGÀNICA INORGÀNICA
1819 ROMÁN MARTÍNEZ MARÍA CARMEN QUÍMICA INORGÀNICA INORGÀNICA
1819 SILVESTRE ALBERO JOAQUÍN QUÍMICA INORGÀNICA INORGÀNICA
1819 ALONSO VELASCO DIEGO QUÍMICA ORGÀNICA ORGÀNICA
1819 BAEZA CARRATALÁ ALEJANDRO QUÍMICA ORGÀNICA ORGÀNICA
1819 GONZÁLEZ GÓMEZ JOSÉ CARLOS QUÍMICA ORGÀNICA ORGÀNICA
1819 GUIJARRO ESPÍ DAVID QUÍMICA ORGÀNICA ORGÀNICA
1819 GUIJARRO PASTOR ALBERT QUÍMICA ORGÀNICA ORGÀNICA
1819 PASTOR BEVIÁ ISIDRO MANUEL QUÍMICA ORGÀNICA ORGÀNICA